Kronika 2015/16‎ > ‎

Kandydaci do Samorządu

opublikowane: 28 wrz 2015, 10:01 przez SP 4 Lubań
Już niedługo w naszej szkole wybory. Dnia 30 września 2015 roku weźmiemy udział w ogólnopolskiej akcji "Samorządy mają głos". Zapraszamy do głosowania na kandydatów na przewodniczącego lub przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
A oto kandydaci:
1. Patycja Kamuda kl. 5c
2. Kacper Kalinik kl. 5c

Prezentacja Kandydata na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Kacpra Kalinika kl. 5c

Nazywam się Kacper Kalinik i uczęszczam do klasy 5c. Interesuję się piłką nożną, koszykówką i siatkówką, ale także kosmosem i przyrodą.
Chciałbym w naszej szkole zorganizować turniej sportowy międzyklasowy dla dziewcząt i chłopców, zorganizować dzień pt.,,Ruch to Zdrowie”, w którym cały dzień będziemy się ruszać i ćwiczyć, quiz z wiedzy o kosmosie, festyn rodzinny pt. ,,Wiejska Magia”, festyn szkolny z okazji dnia Ziemi.

Chcę zostać przewodniczącym ponieważ:

• chcę coś zmienić w naszej szkole,
  • chcę sprawić, że jak wstaniecie rano to będziecie mówić:

Ale, super! Nareszcie idę do szkoły!!!

Prezentacja Kandydatki na przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Patrycji Kamuda kl. 5c

Nazywam się Patrycja Kamuda. Chodzę do klasy Vc. Lubię malować, śpiewać oraz uczyć się nowych rzeczy. Chciałabym być Przewodniczącą szkoły ponieważ chcę, żeby szkoła nie kojarzyła nam się tylko z pisaniem, czytaniem czy pracą domową, ale żeby nasza szkoła kojarzyła się z miłym spędzaniem czasu i uczeniem się nowych fascynujących rzeczy.

Gdym była przewodniczącą, chciałabym zorganizować: dzień sportu (chociaż jeden), dyskoteki, festyny, modne miesiące (czyli, że w danym miesiącu przebieramy się na jakiś kolor lub za jakąś postać ), rajdy, wybory miss szkoły i mistera szkoły, dzień zabawy, słodki tydzień, zbiórka groszy, dzień uśmiechu oraz prima aprilis.

Na zdjęciu powyżej Patrycja Kamuda podczas zajęć Koła Ekologiczno-Przyrodniczego pt. Optyka