Kronika 2015/16‎ > ‎

Najlepszy wf w świecie

opublikowane: 21 cze 2016, 08:19 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 22 cze 2016, 10:50 ]
W drugim semestrze uczniowie klas II d  wzięli udział w zajęciach na basenie w ramach ogólnopolskiego projektu  "Mały Mistrz". Zajęcia z nauki pływania odbywały się  na basenie „ Laguna”. Każdy poniedziałek dla moich uczniów był najbardziej wyczekiwanym dniem w tygodniu. Udział w tym projekcie dał dzieciom  nie tylko możliwość nauki pływania, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Ćwiczenia w wodzie dostarczyły im mnóstwo radości i satysfakcji. Wspólne zabawy w wodzie to morze korzyści dla dzieci. Zatem uczmy się pływać – to umiejętność na całe życie.

Już prawie koniec roku szkolnego,  życzymy wszystkim bezpiecznych i wesołych wakacji.

Wioletta Bućko i klasa II d