Kronika 2015/16‎ > ‎

Rajd na Święto Szkoły

opublikowane: 2 paź 2015, 10:19 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 5 paź 2015, 09:38 ]
fot. Katarzyna Kotarska-Janeczko

25 września 2015 obchodziliśmy kolejne Święto Szkoły. Tego dnia - jak co roku- zorganizowany został  rajd, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i chętni rodzice.

Ponieważ termin rajdu pokrywał się z terminem Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, którego byliśmy oficjalnym organizatorem lokalnym, postanowiliśmy, że hasłem przewodnim naszej wyprawy będzie "Uczymy się i powtarzamy tabliczkę mnożenia".

Na trasie rajdu, która biegła przez lubańskie parki, zorganizowane były punkty, w których uczniowie wykonywali zadania dotyczące tabliczki mnożenia.

W jednym z punktów (na Kamiennej Górze) uczniowie i dorośli mogli zdobyć Certyfikaty Mistrza Tabliczki Mnożenia. Certyfikaty zdobyło tego dnia kilkudziesięciu uczniów i dorosłych. Pogoda nam dopisała. Miło było spędzić taki piękny dzień ucząc się i bawiąc na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom, którzy pomagali w opiece nad uczniami w czasie rajdu!

red. K. Kotarska-Janeczko

fotografie: K. Kotarska-Janeczko, G. Halczuk, E. Soja