Kronika 2015/16‎ > ‎

ROWER Z PASJĄ

opublikowane: 2 paź 2015, 10:29 przez SP 4 Lubań
W piątek 25 września większość uczniów naszej szkoły maszerowała w rajdzie z okazji Święta Szkoły, jednak nie było wśród nich dwóch drugoklasistów: Igora Sudnika i Stasia Wickiela.  Chłopcy z klasy II d brali udział w konkurencji na rowerowym torze przeszkód podczas imprezy "Rower z pasją", która odbywała się na boisku Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności oraz Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Tor przeszkód okazał się niełatwy, ale nasi chłopcy poradzili sobie doskonale i obaj stanęli na podium.

W kategorii klas I-III Stasiu Wickiel  zdobył I miejsce, a Igor Sudnik III miejsce. Impreza była bardzo udana, atmosfera współzawodnictwa, ale i współpracy między uczestnikami bardzo podobała się naszym uczniom, którzy już planują start  przyszłorocznych zawodach. Gratulujemy naszym zwycięzcom i zachęcamy wszystkich uzdolnionych rowerzystów do udziału w zawodach już za rok! Żałujemy, że pozostała część drużyny rozchorowała się i nie mogła reprezentować naszej szkoły.

red. W. Bućko