Kronika 2015/16‎ > ‎

Troszczymy się o bliskich.

opublikowane: 4 lis 2015, 11:09 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 lis 2015, 09:37 ]
            Kilka dni temu każdy z nas w zadumie i w gronie rodzinnym udał się na cmentarz, aby zadbać o groby swoich najbliższych. Podczas wizyty często towarzyszą nam różne emocje tj. smutek, ale i spokój i szczęście. I takie właśnie emocje towarzyszyły uczniom klasy 1d i 2c, które już od najmłodszych lat rozwijają swoją wrażliwość i empatię tym razem na spacerze na pobliski cmentarz w Lubaniu. Uczniowie z bardzo dużym zaangażowaniem posprzątały te najbardziej zaniedbane groby, odpaliły znicze i pomodliły się za dusze zmarłych.

Podczas spaceru dzieci miały okazję zobaczyć również okazałe drzewa, które są pomnikami przyrody i pięknie wyglądały w jesiennej scenerii.

red. Marta Palczewska