Kronika 2015/16‎ > ‎

UROCZYSTOŚĆ DNIA MATKI klas I e, II d i II e

opublikowane: 6 cze 2016, 12:05 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 10 cze 2016, 11:13 ]
            Dnia 31.05.2016 r. uczniowie pod opieką pani Joanny Smagi, Wioletty Bućko i Beaty Hanki , przygotowali uroczystą galę z okazji Dnia Matki i Ojca.

Uczniowie z tej okazji wystawili przedstawienie pt. „KUKUŁKA”. Akcja spektaklu rozgrywa się na tle sielskiego polskiego krajobrazu- szuwary, łąka, las. „Kukułka” to opowieść o rodzicach, którzy zastanawiają się nad założeniem rodziny i powołaniem na świat potomstwa. Okazuje się bowiem, że jest to jedno z tych pragnień, które jednoczą świat ludzi i zwierząt. Przedstawienie w zabawny sposób pokazuje dzieciom ważną prawdę o tym, jak cenne są dla swoich rodziców.

Uczniowie rewelacyjnie wcielili się w role bocianów, żabek, kwiatków, a nawet drzew. Występy dzieci dały rodziców wiele radości, ale także okazję do uronienia kilku łez, bowiem tekst scenariusza był bardzo zabawny, ale również niezwykle wzruszający.

Dziękujemy rodzicom za tak tłumne przybycie i wspieranie swoich dzieci podczas występu.

Red. Joanna Smaga