Kronika 2015/16‎ > ‎

W bibliotece

opublikowane: 22 wrz 2015, 07:41 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 23 wrz 2015, 06:44 ]
W piątek 18.09.2015 r. klasa I e wybrała się na wycieczkę do Galerii nad Schodami w lubańskim Ratuszu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wystawę lalek nawiązującą tematycznie do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa.

Dzieci były zachwycone, nawet chłopcy z wielkim zainteresowaniem oglądali wystawione eksponaty.

W sąsiedztwie znajduje się Oddział dla Dzieci MiPBP, gdzie pierwszaki miały okazję się pobawić oraz poznać zasady panujące w bibliotece. Była to cenna lekcja, na której uczniowie uczyli się przestrzegać zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, oraz kultury w miejscach publicznych.

red. Joanna Smaga

fot. Joanna Smaga