Kronika 2015/16‎ > ‎

Wycieczka do Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodno- Kanalizacyjnego

opublikowane: 6 gru 2015, 08:12 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 gru 2015, 20:45 ]
20.11.2015r. klasa I e, w ramach realizowanego bloku tematycznego „W świecie przyrody- woda źródłem życia”,  wybrała się na wycieczkę do Lubańskiego Przedsiębiorstwa Wodno- Kanalizacyjnego. Dzieciaki miały okazję poznać proces dostarczania wody do naszych domów, oraz jej oczyszczania. Uczniom najbardziej podobały się ogromne zbiorniki oraz… system sterowania, który ściśle nadzoruje pracę  wszystkich urządzeń znajdujących się na terenie zakładu. Dzieci same podziękowały za wspaniałą wycieczkę oraz wsparcie finansowe naszej szkoły.

W drodze powrotnej odwiedziły również ZGiUK, który także wspomaga naszą szkołę. Za piękne podziękowania otrzymały super prezenty- latarki i notesy. Był to dzień pełen wrażeń.

Red. J.Smaga