Kronika 2015/16‎ > ‎

WYCIECZKA DO ZOO W GOERLITZ

opublikowane: 11 maj 2016, 11:17 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 14 maj 2016, 07:40 ]
6 maja 2016r klasy I A i I E wraz z wychowawczyniami- panią Katarzyną Wergieluk oraz panią Joanną Smagą, wybrały się do Zoo w Goerlitz . Wycieczka była doskonałą lekcją przyrody dla maluchów. Pobliskie Zoo jest doskonałym miejscem do obcowania ze zwierzętami. Dzieci mogły wejść do zagrody kóz, saren, zobaczyć zwierzęcy żłobek, w którym przebywają nie tylko zwierzęta z gospodarstwa domowego, ale też np. świnki morskie. Miały okazje pogłaskać malutkie świnki tybetańskie, a nawet przytulić się do małych jelonków i sarenek.
Uczniowie mieli również czas na zabawę i dziecięce szaleństwa, czy to na tematycznych placach zabaw, mostku przygód, czy przy fascynujących grach i zabawach przyrodniczych. Wycieczka była bardzo udana.

Red. Joanna Smaga