Kronika 2015/16‎ > ‎

W ZOO

opublikowane: 18 kwi 2016, 11:05 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 19 kwi 2016, 08:14 ]
Dnia 13 kwietnia 2016 roku udaliśmy do wrocławskiego ZOO. Najpierw odwiedziliśmy afrykarium  ,gdzie widzieliśmy wiele pięknych ,malutkich, kolorowych ryb. A także kilka drapieżnych zwierząt np. rekiny i krokodyle. Później poszliśmy do motylarni, gdzie było bardzo gorąco .Widzieliśmy również zebry, żyrafy, strusie, żółwie, słonie  owady i wiele innych zwierząt. Najbardziej podobało mi się w motylarni,  ponieważ olśniły mnie kolorowe, wzorzyste skrzydełka motyli .

                                          Milena Duchnik z klasy3.cDnia 13 kwietnia udaliśmy się na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu. Na początku poszliśmy do Afrykarium. Oglądaliśmy tam kolorowe ryby, rekiny, płaszczki, hipopotamy i wiele innych zwierząt. Następnie poszliśmy oglądać zwierzęta na zewnątrz. Tam zobaczyliśmy żyrafy, zebry, słonie, małpy, malutkie niedźwiadki, ptaki, i inne ciekawe zwierzęta. Później poszliśmy do motylarni, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć, jak poczwarka przeobraża się w motyla. Oglądaliśmy również płazy i gady.

      Wycieczka bardzo nam się podobała, ponieważ była ciekawa i pouczająca.

                                                                                                 Kamila Kania z klasy 3.c

Dnia 13 kwietnia udaliśmy się wraz z klasą 3.a do ZOO we Wrocławiu. Na początku wycieczki poszliśmy zobaczyć duuuże żyrafy ,a następnie wszystkich innych mieszkańców tego ZOO . Były to m.in: strusie, żółwie, hipopotamy, lwy morskie a, nawet piękne i kolorowe motyle. Potem była chwila przerwy w zwiedzaniu, która polegała na wzmocnieniu się pysznym mrożonym jogurtem. Po odpoczynku ,,poczłapaliśmy’’ przywitać się z małpkami i pawianami, które okazały się bardzo zabawnymi zwierzętami. Z uśmiechami na twarzy pojechaliśmy w kierunku naszej ostatniej atrakcji, a mianowicie Mcdonalda. Wycieczka bardzo mi się podobała, bo była zabawna, pouczająca, fajna i wesoła.

Iga Krasowska z klasy 3.c


Comments