Kronika 2016/17‎ > ‎

Edukacja obrazem

opublikowane: 9 wrz 2016, 13:36 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 9 wrz 2016, 13:44 ]
Miejsce: Szkła Podstawowa nr  im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, II piętro

Data: 09.09.2016 r.

Godzina: 7:00-8:00

Wydarzenie: Zdziwienie, zachwyt, oszołomienie

Potrzebne umiejętności: smykałka detektywistyczna, szybka orientacja w terenie, spostrzegawczość

Efekt: WOW!!!

Tak chyba najszybciej można opisać wszystkie osoby – dzieci i dorosłych, które rankiem wkroczyły na II piętro naszej wszechnicy. Oto pojawiły się u nas i zagoszczą na stałe nowe, piękne szafki uczniowskie, które niosą ze sobą – poza radością – niezwykłą wartość edukacyjną.

Ich zakup jest efektem współpracy całej społeczności szkolnej podczas czerwcowego Festynu Rodzinnego. Od poniedziałku zagoszczą w nich książki, zeszyty, kurtki i inne gadżety uczniowskie. Teraz cieszą oko, uczą i rozbudzają wyobraźnię. Wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu serdecznie dziękujemy :).