Kronika 2016/17‎ > ‎

Jesienny piknik w SP4 w Lubaniu

opublikowane: 21 paź 2016, 02:57 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 26 paź 2016, 06:40 ]
Wspólnie organizowane festyny i pikniki to wieloletnia tradycja naszej szkoły. Dzieci, rodzice i nauczyciele oraz pozostali pracownicy  wspólnie pracują i bawią się przy wielu okazjach, tak było i tym razem podczas Jesiennego Pikniku. Szkoła "pękała" w szwach od ilości odwiedzających gości. Urozmaicone, kolorowe i przepyszne potrawy przygotowane przez rodziców naszych uczniów nęciły oko i zapraszały do degustacji. Szkolna sala gimnastyczna stała się amfiteatrem, w którym uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, sportowe.

Uśmiechnięte, zadowolone twarze uczestników imprezy, to najlepszy dowód na to, jak ważne i potrzebne są takie spotkania. Zapraszamy już na następne- wiosenny festyn w czerwcu!

red. Monika Boniarczyk