Kronika 2016/17‎ > ‎

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2016/2017

opublikowane: 5 paź 2016, 08:49 przez SP 4 Lubań

Jak co roku we wrześniu odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów zgłosiło się 17 kandydatów: Alicja Boczar, Martyna Dynowska, Jakub Hawrylewicz, Patrycja Kamuda, Alicja Kisiel, Karolina Kowalska, Iga Krasowska, Marlena Mandżejewska, Łukasz Pędlowski, Oliwia Piwko, Antoni Podolak, Kornel Połubok, Kornelia Stępak, Katarzyna Trypka, Natalia Walocha, Bartosz Wawrzyniak, Kajetan Wincentak.

Były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. Dnia 29 września 2016 roku odbyły się wybory na przewodniczącego oraz jego zastępców. Uczniowie i nauczyciele oddali swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów.

W wyborach oddano 256 głosów, wszystkie głosy były ważne.

Z dniem 4.10.2016r. powołany został Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2016/2017 w składzie:

• Przewodnicząca: Kornelia Stępak
  • Zastępcy: Antoni Podolak