Kronika 2017/18‎ > ‎

Gość z Banku PKO BP S.A na zebraniach z rodzicami najmłodszych klas

opublikowane: 27 mar 2018, 07:58 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 15 kwi 2018, 07:07 ]
W dniu 14 marca 2018r. w czasie zebrań z rodzicami klas I- III i IV- VII w naszej szkole gościła Pani Agnieszka Rutkowska- pracownik Banku PKO BP S.A, która wraz z opiekunem SKO Elżbietą Fenczyszyn odwiedziła zebranych rodziców w salach z kl. Ia i Ib. Pani Agnieszka podczas krótkiego zebrania z rodzicami tych klas zachęcała opiekunów dzieci do aktywnego oszczędzania w SKO, zakładania kont internetowych dzieciom, a także przekonywała o ciekawej formie oszczędzania przez dzieci swoich pieniążków w nowej formie Szkolnej Kasy Oszczędności oraz o potrzebie zbierania i odkładania zebranych kwot przez małe pociechy.

Miejmy nadzieję, że poprzez tą ciekawą pogadankę pracownika Banku, nasza szkoła pozyska więcej dzieci, które będą uczyły się oszczędzania i dobrego gospodarowania pieniędzmi od najmłodszych lat.

red. E. Fenczyszyn, A. Nnoli