Kronika 2017/18‎ > ‎

Mikołajki

opublikowane: 8 gru 2017, 11:41 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 19 gru 2017, 07:32 ]
6 grudnia wszystkie dzieci a może i dorośli czekają na spotkanie z Mikołajem, albo choć na ślad, że o nas pamięta. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu mieli w tym dniu okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Zostań z nami Mikołaju” przygotowane przez uczniów klas I a i III a. Była to barwna opowieść o skrzatach, elfach, reniferach i Mikołaju. Opowieść o listach i dziecięcych marzeniach w nich zawartych… Muzyczno-słowne przedstawienie spodobała się widzom małym i dużym. Jakże miło było patrzeć na przejętych rodziców, którzy zagościli również tego ranka w szkole. Widzowie przynieśli ze sobą serduszka z dobrymi uczynkami dla Mikołaja, a gdy umieścili je w specjalnym pudełku, za sprawą Mikołaja zamieniły się w… „deszcz cukierków”. Ależ było zdziwienie. Najmłodsi uczniowie wprost oniemieli. I to było najwspanialsze! Mikołaju, niech tak będzie każdego roku.

K. Wergieluk