Kronika 2017/18‎ > ‎

Nauczyciele też potrafią się bawić

opublikowane: 16 cze 2018, 03:44 przez SP 4 Lubań
W maju Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie „Nauczyciele też potrafią się bawić”. Zadanie konkursowe polegało na przyporządkowaniu stóp w skarpetach do odpowiedniego nauczyciela. Swoje stopy pokazało 26 nauczycieli! Dziękujemy wszystkim. Uczniowie byli zachwyceni. Ale olbrzymie emocje były również wśród grona pedagogicznego, gdyż nauczyciele też nie wiedzieli, które skarpety do kogo należą. Uczniowie mają już pomysły na konkursy na kolejny rok!

29 maja podczas Festiwalu Masz Talent każdy uczeń mógł przykleić naklejkę przy zdjęciu przedstawiającym najbardziej „odlotowe” skarpety. W tym dniu SU rozstrzygnął również konkurs uczniowski. Najwięcej skarpet (aż 8) przyporządkowała właściwie Kinga z IV e. W nagrodę otrzymała dwie pary skarpet. Natomiast tytuł „najbardziej odlotowych skarpet” zdobyła stylizacja „Koty” pani Magdy M. Nagrodą była czapka smerfetka w pięknym fuksjowym kolorze.

Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, że pokazaliśmy uczniom, że też potrafimy się bardzo dobrze bawić.

opiekun SU Beata Kwiecińska