Kronika 2017/18‎ > ‎

Prelekcja

opublikowane: 17 wrz 2017, 10:33 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 18 wrz 2017, 09:11 ]
W dniu 12 września br. uczniowie klas pierwszych gościli na lekcji funkcjonariuszy Policji. W czasie spotkania rozmawialiśmy na temat bezpiecznej drogi do szkoły i ze szkoły, przypomnieliśmy sobie jak poruszamy się po chodnikach i przejściach dla pieszych. Oprócz tego omawialiśmy właściwe zachowania podczas zabaw, zarówno w szkole na przerwie, jak i w czasie wolnym. Dowiedzieliśmy się też jak postępować w sytuacji spotkania z agresywnym psem. Dziękujemy gościom za tak pouczające i ciekawe spotkanie.

Agnieszka Nnoli, Agnieszka Ziębicka