Kronika 2017/18‎ > ‎

PROJEKT EDUKACYJNY W KLASIE III E „PODRÓŻE ZOBIEZYŚWIATEM- AZJA”

opublikowane: 19 gru 2017, 12:08 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 21 gru 2017, 08:54 ]
Klasa III e po raz kolejny wybrała się w podróż palcem po mapie. Tym razem kierunek Azja. Uczniowie zaprezentowali najciekawsze miejsca, krajobrazy. Poznali zwierzęta i rośliny występujące na tym największym kontynencie. Zagłębili się w sprawy polityczne, różnice kulturowe, a także zaprezentowali kuchnie orientalną. Mogliśmy posmakować sajgonek, sushi, herbaty imbirowej, ciastek z wróżbą, bułeczek z orzechami z Korei Południowej. Dzieci prezentowały bardzo wysoki poziom wystąpień- było ciekawie, rzeczowo i smacznie. Gratuluję dzieciakom, a rodzicom dziękuję za tak fantastyczne przygotowanie swoich pociech!

Red. Joanna Smaga