Kronika 2017/18‎ > ‎

Słowa niosą uśmiech

opublikowane: 26 paź 2017, 09:20 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 7 lis 2017, 06:44 ]
                                                     „ Słowa niosą uśmiech”
Marcin Pałasz

11 października 2017 r. Ten dzień był niezapomniany dla uczniów klasy 3C! Przeżyliśmy bardzo ciekawe spotkanie z autorem książek dla dzieci i młodzieży panem Marcinem Pałaszem. Niecodzienny gość przybliżył nam tajniki swego warsztatu pisarskiego, opowiedział historię powstania książki pt. ” Sposób na Elfa”, za którą to pisarz otrzymał w 2013 roku nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego . Ciekawą częścią spotkania była dyskusja z Panem Marcinem. Udzielając odpowiedzi na nasze pytania, zdradził tajniki swego warsztatu pisarskiego i pracy twórczej. Wielką radością dla nas czytelników, była możliwość zakupu książki z autografem artysty. Na zakończenie podziękowaliśmy Panu Marcinowi za spotkanie, wręczając jego ulubione czekoladki z wiśniami. Za miłą atmosferę, wiele pozytywnych przeżyć dziękujemy serdecznie organizatorom.
red. M. Grzesińska