Kronika 2017/18‎ > ‎

Spotkanie z pisarzem

opublikowane: 27 lis 2017, 08:46 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 27 lis 2017, 08:47 ]

Goerli i Gregorek to bohaterowie książki niemieckiego pisarza Joachima Otto, którego gościliśmy w naszej szkole w dniu 23 listopada.

W spotkaniu z pisarzem wzięli udział uczniowie klas :VIc ,VII b i VIIc oraz nauczyciele języka niemieckiego.

Uczniowie mieli niezwykłą okazję sprawdzenia swoich umiejętności rozumienia naturalnej mowy niemieckiej. Mogli również zadawać pytania, których, ku zadowoleniu gościa ,było wiele.

Wyrażamy nadzieję, że pisarz z Niemiec pan Joachim Otto, niezwykle ciepły i serdeczny człowiek ,emocjonalnie związany z Lubaniem, jeszcze nas kiedyś odwiedzi.
red. D.Brzezowska