Kronika 2017/18‎ > ‎

Udział w Targach KONVENTA w Loebau

opublikowane: 9 maj 2018, 10:48 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 14 maj 2018, 11:07 ]
W dniach 28-29.04.2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wzięli udział w Targach KONVENTA w Loebau.
Dziewczęta z klasy IIIc pod kierunkiem p.M.Grzesińskiej przygotowały i przedstawiły tańce , które podobały się publiczności.
Łukasz i Paweł Myślińscy zaprezentowali swoje zdolności malarskie. Obok wystawy prac plastycznych młodzi artyści malowali obrazy o tematyce dowolnej. Łukasz malował farbami na płótnie, natomiast Paweł wykonywał obrazy kredkami.
Goście oglądali i podziwiali prace chłopców z ogromnym uznaniem.
Na stoisku handlowym wystawialiśmy: stroiki, biżuterię, świeczniki, zakładki, serwetki, koszyczki, kartki okolicznościowe, decupage…itp., które wykonane zostały ręcznie przez nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły. Stoisko prowadziły uczennice z klasy 7A i 7B pod opieką p.J.Klatki , p.B.Kwiecińskiej ( sobota ) i p.E.Fenczyszyn ,p.D.Brzezowskiej i p.P.Dwornika (sobota-niedziela).
Udział w Targach Konventa był dla nas wszystkich nowym i ciekawym przeżyciem. Doświadczenia językowe w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami Niemiec wzbogaciły nasze wrażenia i umiejętności.
Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie prezentacji naszej szkoły i biorącym udział w targach serdecznie dziękujemy.
D.Brzezowska