Kronika 2017/18‎ > ‎

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

opublikowane: 4 paź 2017, 05:31 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 5 paź 2017, 08:54 ]
W piątek 29 września 2017 roku odbyła się uroczystość PASOWANIA NA UCZNIÓW klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu. Takie wydarzenia zawsze wzbudzają wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Tak było i tym razem, kiedy to pierwszoklasiści z rąk Pani Dyrektor Marzeny Tomczyk i Pani Dyrektor Elwiry Wojtusik przyjęli akt pasowania na uczniów naszej szkoły. Podczas akademii uczniowie klas I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli, prezentowali to , co już potrafią. Były też małe egzaminy, które pod okiem wszystkich zgromadzonych zaliczały pierwszaki. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w edukacji szkolnej, niezwykłych przygód i wspaniałych przyjaciół.

red. Wioletta Bućko