Kronika 2017/18‎ > ‎

WALENTYNKI W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

opublikowane: 19 lut 2018, 10:25 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 25 lut 2018, 08:29 ]
Z okazji Walentynek biblioteka zaprosiła uczniów na „Randkę w ciemno z …książką”.

W tym dniu czytelnicy mogli wypożyczyć książkę w ciemno, czyli zapakowaną pięknie jak walentynkowy prezent i dopiero w domu przekonać się jaką książeczkę wybrali.

Pomysł bardzo się spodobał naszym małym czytelnikom, a 14 lutego tego roku będzie chyba rekordowy pod względem ilości wypożyczeń jednego dnia.

Na Walentynkowe spotkanie w bibliotece została także zaproszona grupa świetlicowa           pani Angeliki Kiljan. Na wstępie chłopcy z własnej inicjatywy zaprezentowali ułożoną samodzielnie piosenkę-życzenia na Walentynki. Następnie dzieci posłuchały humorystycznego opowiadania Ireny Landau pt. „Pierwsza wielka miłość” oraz zabawnych wierszyków na temat szkolnych miłości. Na koniec dzieci podzieliły się wrażeniami                i pochwaliły się otrzymanymi kartkami walentynkowymi. Walentynki w bibliotece zakończyły się słodkim poczęstunkiem.

Red. Wioletta Paszkowska, Małgorzata Winiarska