Podziękowania Szkolnego Koła Wolontariatu

opublikowane: 19 lis 2020, 04:52 przez SP 4 Lubań

Zakończyliśmy kolejną akcję charytatywną – zbiórkę darów dla naszych czworonożnych przyjaciół ze Schroniska w Przylasku. Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie znajdujemy, związanej z pandemią, udało nam się zebrać sporo rzeczy niezbędnych do funkcjonowania zwierząt w okresie zimowym (koce, kołdry, ręczniki prześcieradła, karma sucha i mokra itp.). Ta akcja, podobnie jak wiele innych w naszej szkole, po raz kolejny pokazała, jak wspaniałych mamy uczniów, ale przede wszystkim rodziców. Możemy na nich liczyć w każdej sytuacji, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Dzięki ofiarności Państwa nasi „bracia mniejsi” ze Schroniska mają szansę przetrwać kolejną zimę.
W dniu dzisiejszym Panie pedagog Katarzyna Zajdel oraz Agnieszka Ziębicka dostarczyły wszystkie zebrane dary dla oczekujących na pomoc piesków i kotków. Z tego miejsca, w imieniu własnym oraz podopiecznych ze Schroniska w Przylasku, chcielibyśmy z całego serca podziękować rodzicom i uczniom za wsparcie i pomoc potrzebującym zwierzętom. Dziękujemy za okazane serce i życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu.