SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE

opublikowane: 30 lis 2020, 03:19 przez SP 4 Lubań

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Miesiąc grudzień w tradycji i kulturze polskiej jest szczególny – to czas dawania i brania, radości i wspomnień. To również czas ofiarowania pomocy innym, dlatego z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy jako szkoła do akcji „Szlachetna Paczka”.

Wierzymy, że tak jak w poprzednich latach cała społeczność szkolna otworzy swoje serca i pomimo trudnego czasu pandemii wspólnie wspomożemy tych, do których los uśmiecha się zbyt rzadko.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

1.     Została już wybrana rodzina z powiatu lubańskiego. Szczegóły dotyczące potrzeb pod linkiem oraz w załączniku do wiadomości. Wybierając rodzinę skupiłyśmy się na trzech głównych potrzebach.

2.     Formy pomocy: w szkole na parterze wystawione zostanie pudło na rzeczy materialne. Na konto SKO 32102021370000950201383181 można wpłacać pieniądze z dopiskiem „Szlachetna Paczka SP4”. Zostaną one wydane na lodówkę/węgiel, a jeżeli wystarczy to na inne potrzeby materialne, których nie zbierzemy w szkole.

3.     Czas trwania: 30.11 – 9.12.

4.     Na bieżąco będziemy informowały o rezultatach zbiórki.

Ps. Jeżeli ktoś z Państwa chce kupić w pojedynkę lub z konkretną grupą osób droższą „potrzebę” proszę o jej wskazanie abyśmy się nie powielili.

PS 2. Kołdra już kupiona😊