Czas na Palmy Wielkanocne

opublikowane: 14 kwi 2019, 12:07 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 26 kwi 2019, 00:10 ]
Piękno Świąt Wielkanocnych jak co roku jest podkreślane w naszej szkole tradycją wykonywania wspólnie w klasach palm wielkanocnych. Ta piękna i wspólna praca przywołuje radosne myśli o zbliżających się świętach i łączy rodziców, uczniów i nauczycieli. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do wykonania palm klasowych, uczniom za ich twórczą pracę i wszystkim nauczycielom za pomoc,życzliwość i wyrozumiałość Dziękujemy Wam uczniowie za wysiłek i wytrwałe wykonywanie na lekcjach religii ozdób : kwiatów, wstążek, które wspólnie łączyliśmy w jeden piękny świąteczny symbol palmy.

Dziękując życzymy wszystkim rodzicom, dzieciom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych , wiele radości i spokoju w czasie świątecznym, spędzonym jak najpiękniej w gronie rodziny , bliskich i znajomych , kolegów i koleżanek.

Katecheci : )