Szkolne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 z języków obcych

opublikowane: 25 cze 2020, 03:02 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 25 cze 2020, 04:55 ]

W minionym roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła mogła pochwalić się szczególnymi osiągnięciami uczniów, którzy brali udział w prestiżowych konkursach z języka angielskiego i języka niemieckiego.

W powiatowych konkursach językowych nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych:

JĘZYK NIEMIECKI:

- W XIII Powiatowym konkursie języka niemieckiego dla klas V-VI pierwsze miejsce zajął              Dariusz Diakonescu z klasy 4e.

- W kategorii klas VII-VIII pierwsze miejsce zajął Dawid Diakonescu z klasy 8c.

- Dawid Diakonescu otrzymał również tytuł finalisty w konkursie zDolny Ślązak z języka niemieckiego.

JĘZYK ANGIELSKI:

- W VIII Powiatowym konkursie języka angielskiego dla klas V-VI pierwsze miejsce zajęła Kamila Bijak z klasy 6d.

- w kategorii klas VII-VIII pierwsze miejsce zajęła Alicja Ostrowska z klasy 8b.

W konkursie zDolny Ślązak z języka angielskiego wielki sukces odniósł Alan Jasiński z klasy 8b otrzymując tytuł laureata konkursu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!