ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS VI

opublikowane: 6 lut 2020, 01:03 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 7 lut 2020, 03:20 ]

Dnia 30.01.2020r. wszystkie chętne osoby z klas szóstych naszej szkoły stawiły się punktualnie u wrót naszego lubańskiego klubu „Tęcza”, by jak najszybciej

rozpocząć bal karnawałowy…

Wszyscy cieszyliśmy się zarówno z profesjonalnej oprawy muzycznej, jak również miłego wystroju, a jak się później okazało równie wspaniałej atmosfery.

Wszyscy uczniowie, jak przystało na prawdziwy bal, bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach prowadzonych przez profesjonalnego DJ, a humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę taneczną. Bal umożliwił bowiem zarówno dzieciom, jak i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

red. A. Franczak