Nauczyciele

Marzena Tomczyk – dyrektor szkoły,

Elwira Wojtusik – wicedyrektor szkoły, 

  1. Baczyńska – Smyczek Beata – nauczyciel języka polskiego
  2. Bernacka Joanna – nauczyciel biologii i geografii
  3. Bernacka Jolanta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapia pedagogiczna
  4. Boniarczyk Monika - nauczyciel języka polskiego
  5. Browarczyk Marta - wychowawca świetlicy
  6. Browarczyk Michał - nauczyciel wychowania fizycznego i EDB
  7. Brzezowska Dorota - nauczyciel języka niemieckiego
  8. Bućko Wioletta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  9. Dąbrowski Robert - nauczyciel języka niemieckiego
  10. Dwornik Przemysław - nauczyciel języka niemieckiego i języka angielskiego
  11. Fenczyszyn Elżbieta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki
  12. Franczak Agnieszka - nauczyciel historii
  13. Głuszek Dorota - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  14. Grzesińska Mariola - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki
  15. Halczuk Grzegorz - nauczyciel wychowania fizycznego
  16. Hanka Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 
  17. Janikowska Ewa - nauczyciel wspomagający
  18. Janikowska Magdalena – nauczyciel języka angielskiego
  19. Jankowska Beata - nauczyciel matematyki
  20. Kalinowska- Hanka Edyta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  21. Kamińska-Leśniak Monika - nauczyciel wspomagający
  22. Kędzia Joanna - nauczyciel języka polskiego
  23. Kiljan Angelika - nauczyciel geografii i wychowawca świetlicy
  24. Klatka Jolanta - nauczyciel religii
  25. Kogut Anna – pedagog
  26. Kowalska Danuta - psycholog
  27. Książek Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego
  28. Kucharczyk Sylwia - nauczyciel matematyki i fizyki
  29. Kusibab Filip - nauczyciel wychowania fizycznego
  30. Kwiecińska Beata –nauczyciel informatyki
  31. Latkowska Dorota - nauczyciel wspomagający
  32. Leszczyńska Monika - nauczyciel historii
  33. Majczak Beata - wychowawca świetlicy i logopeda
  34. Matyjewicz Julianna – nauczyciel biologii i geografii
  35. Mleczak Jarosław – nauczyciel religii
  36. Molis Magdalena - nauczyciel języka angielskiego
  37. Nnoli Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  38. Okuniewicz-Szłabowicz Teresa- nauczyciel języka angielskiego
  39. Pastuchewicz Marta - nauczyciel chemii
  40. Paszkowska Wioletta - bibliotekarz, wychowawca świetlicy
  41. Piskorz Karolina - nauczyciel wspomagający
  42. Sierdzka Agata - nauczyciel języka polskiego i doradztwa zawodowego
  43. Smaga Joanna i edukacja wczesnoszkolna
  44. Szarłan Aleksandra – wychowawca świetlicy i nauczyciel techniki
  45. Szmigiel Mateusz - nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyka korekcyjna
  46. Szulecka Ewa - nauczyciel matematyki
  47. Szwałko Anna – nauczyciel języka polskiego
  48. Tomczyk Marzena – dyrektor szkoły i nauczyciel matematyki
  49. Wergieluk Katarzyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki i plastyki
  50. Winiarska Małgorzata – bibliotekarz
  51. Wojtusik Elwira – wicedyrektor szkoły i nauczyciel historii
  52. Woś Katarzyna - nauczyciel wspomagający
  53. Wójcik Justyna - nauczyciel języka polskiego
  54. Zajdel Katarzyna - wychowawca świetlicy i pedagog
  55. Zawiej Dorota - nauczyciel języka niemieckiego
  56. Zdaniewicz Alicja – nauczyciel informatyki
  57. Ziębicka Agnieszka - pedagog
Comments