Ogłoszenia‎ > ‎

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM: „Polska, jakiej nie znacie – Kraj ojczysty, kraj jedyny”

opublikowane: 13 maj 2019, 03:03 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 29 maj 2019, 00:53 ]
W Szkole Podstawowej im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „Polska, jakiej nie znacie – Kraj ojczysty, kraj jedyny”. Była to 7 edycja konkursu, który od lat cieszy się dużym powodzeniem. Do konkursu tego napływają prace uczniów z różnych regionów Polski. Poziom prac jest bardzo wysoki. Od kilku lat patronat honorowy nad konkursem obejmują: Minister Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląski Kurator Oświaty, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gryfów Śl.

Uczniowie SP 4 w Lubaniu brali już trzykrotnie udział w poprzednich edycjach konkursu. W tym roku szkolnym prace dwóch naszych uczennic zdobyły najwyższe miejsca.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce Lena Rusinek kl. Va