Ogłoszenia‎ > ‎

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM: „Polska, jakiej nie znacie – Kraj ojczysty, kraj jedyny”

opublikowane: 13 maj 2019, 03:03 przez SP 4 Lubań

W dniu 5 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP w Gryfowie Śl. rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem Polska, jakiej nie znacie – Kraj ojczysty, kraj jedyny”. Była to 7 edycja konkursu, który od lat cieszy się dużym powodzeniem. Do konkursu tego napływają prace uczniów z różnych regionów Polski. Poziom prac jest bardzo wysoki. Od kilku lat patronat honorowy nad konkursem organizowanym przez SP w Gryfowie Śl. obejmują:

Minister Edukacji Narodowej

Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Dolnośląski Kurator Oświaty we Wrocławiu

Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Gryfów Śl.

Uczniowie SP 4 w Lubaniu brali już trzykrotnie udział w poprzednich edycjach konkursu, bez większych sukcesów. W tym roku szkolnym prace dwóch naszych uczennic zdobyły najwyższe miejsca.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce Lena Rusinek kl. Va