Ogłoszenia‎ > ‎

SP4 na ogólnopolskich konkursach przedmiotowych

opublikowane: 8 maj 2020, 02:02 przez SP 4 Lubań

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 wzięli udział w ogólnopolskich konkursach Galileo z Centrum Edukacji Szkolnej. Konkursy te są uwzględniane przez Kuratora Oświaty w wykazach zawodów wiedzy, a laureaci otrzymują punkty za dodatkowe osiągnięcia.

Nasi podopieczni sprawdzali swoją wiedzę z chemii, języka angielskiego, języka polskiego i matematyki. Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursów ogólnopolskich  znaleźli się : Miłosz Jurga z klasy 8c, Barbara Hamielec z klasy 7 a i Przemysław Bernacki z klasy 7c. Miłosz stawał w szranki w konkursie z chemii i zajął 8 miejsce, natomiast pozostali laureaci zmagali się z językiem angielskim. Uczennica klasy 7a zajęła piąte miejsce, natomiast jej kolega- ósme miejsce w tym samym konkursie. Jesteśmy dumni, że wyróżniono także dziewięcioro uczniów naszej placówki: Lenę Malinowską (dwukrotnie: z języka angielskiego i języka polskiego), Maję Kowalewską ( j. angielski), Alicję Ostrowską( j. angielski), Kornela Laskowskiego( j. angielski),  Maksymiliana Słowińskiego( j. angielski), Igę Czarniecką( j. angielski), Aleksandrę Gułę (j. polski) oraz Maję Sidor (matematyka).

Naszym zdolnym uczniom składamy najserdeczniejsze gratulacje.

„Żeby osiągnąć cokolwiek, trzeba po prostu mieć w sobie dużo odwagi, samozaparcia i wytrwałości. Trzeba umieć poświęcić się realizacji swoich marzeń.”

Virginia Cleo Andrews