Multipodręczniki do matematyki i historii

opublikowane: 11 wrz 2016, 06:19 przez SP 4 Lubań
Instrukcja dla rodziców lub uczniów

1. Wejdź na stronę www.wpiszkod.gwo.pl.

2. Jeśli masz już konto w serwisach Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, zaloguj się, a następnie wpisz swój kod. Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je, klikając przycisk „Załóż konto” u dołu strony, i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

3. Po wpisaniu kodu i kliknięciu przycisku „Dalej” zobaczysz na ekranie tytuł multipodręcznika wraz z okładką.

4. Kliknij przycisk „Przejdź do swoich dostępów”. Przeniesie Cię on do panelu „moje GWO” na stronie www.gwo.pl, gdzie znajdują się wszystkie Twoje dostępy do multipodręczników.

5. Aby rozpocząć pracę z multipodręcznikiem, kliknij przycisk „Rozpocznij”.

6. Kod wpisuje się tylko raz. Aby ponownie uruchomić multipodręcznik, zaloguj się na stronie www.gwo.pl, przejdź do panelu „moje GWO” i kliknij przycisk „Uruchom” przy odpowiednim multipodręczniku.

Kody rozdaje nauczyciel matematyki i historii