Multipodręczniki do matematyki i historii dla klas IV

opublikowane: 9 paź 2015, 09:54 przez SP 4 Lubań
Kody do multipodręczników do matematyki i historii uczniowie klas czwartych otrzymają od swoich nauczycieli. Aby z nich korzystać, proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Instrukcja dla rodziców lub uczniów
  1. Wejdź na stronę www.wpiszkod.gwo.pl.
  2. Jeśli masz już konto w serwisach Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, zaloguj się, a następnie wpisz swój kod. Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je, klikając przycisk „Załóż konto” u dołu strony, i postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.
  3. Po wpisaniu kodu i kliknięciu przycisku „Dalej” zobaczysz na ekranie tytuł multipodręcznika wraz z okładką.
  4. Kliknij przycisk „Przejdź do swoich dostępów”. Przeniesie Cię on do panelu „moje GWO” na stronie www.gwo.pl, gdzie znajdują się wszystkie Twoje dostępy do multipodręczników.
  5. Aby rozpocząć pracę z multipodręcznikiem, kliknij przycisk „Rozpocznij”.
  6. Kod wpisuje się tylko raz. Aby ponownie uruchomić multipodręcznik, zaloguj się na stronie www.gwo.pl, przejdź do panelu „moje GWO” i kliknij przycisk „Uruchom” przy odpowiednim multipodręczniku.