TATO, TATO, PRZECZYTAJ UWAŻNIE!!!

opublikowane: 29 lis 2016, 07:06 przez SP 4 Lubań

W  terminie  16-17 grudnia 2016 r. w  piątek  o godz. 18:00 i w  sobotę w  godz. 9:00-18:00 będą miały miejsce warsztaty

„7 Sekretów Efektywnego ojcostwa”

z inicjatywy Tato.net.  Warsztaty są za darmo, opłaca je Urząd Miasta. Miejsce odbycia warsztatów: Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu przy ul. Rybackiej.

Warto skorzystać więc zapraszamy wszystkich TATUSIÓW.

 PS. Poprzez udział w warsztacie mężczyźni mogą się wzajemnie wspierać i dzielić doświadczeniem w pokonywaniu problemów pojawiających się na drodze do efektywnego ojcostwa.

Program warsztatów powstał w oparciu o badania socjologiczne przeprowadzone wśród ojców i dzieci, w efekcie których udało się zdiagnozować dwa typy relacji. Pierwsze z tych relacji można określić jako silne, budujące i rozwijające. Drugie natomiast są destruktywne, toksyczne i słabe. Różnica między nimi jest szczególnie widoczna w siedmiu obszarach, które określone zostały jako 7 sekretów efektywnego ojcostwa. Ich poznanie pozwala przeżywać ojcostwo jako przynoszące radość i satysfakcję.

Siedem filarów, na których opiera się budowanie efektywnego ojcostwa, to:

1. Zaangażowanie                 2. Poznawanie dziecka                  3. Stałość            4. Bezpieczeństwo i troska            5. Miłość do matki dziecka           6. Aktywne słuchanie          7. Wyposażenie duchowe

Comments