Wkrótce Dzień Tabliczki Mnożenia

opublikowane: 4 wrz 2016, 03:32 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 25 wrz 2016, 12:17 ]
Po raz trzeci nasza szkoła otrzymała licencję Organizatora Lokalnego akcji VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym roku odbędzie się on w piątek 30.09.2016.

Przez cały tydzień poprzedzający ten dzień będziemy uczyć się tabliczki mnożenia oraz sposobów jej zapamiętywania.
Zapraszamy też uczniów do wykonania plakatów n/t tabliczki mnożenia oraz VI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Plakaty należy oddać swojemu nauczycielowi matematyki do poniedziałku 19.09.2016 r. Minimalny format plakatu - kartka A4, technika dowolna. Mogą być rysunki, wierszyki, opisy sposobów zapamiętywania tabliczki mnożenia, informacje n/t VI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole.

Katarzyna Kotarska -Janeczko i Elżbieta Soja - koordynatorzy akcji