Zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017

opublikowane: 19 lut 2016, 12:32 przez SP 4 Lubań
Informuję, że w terminach od 01.03.2016 r. do 30.04.2016 r. prowadzone będą zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017.

Prosimy o zawiadomienie, czy dziecko zameldowane w obwodzie Szkoły Podstawowej  nr 4 będzie uczęszczało do naszej placówki. Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 700-1530, nr telefonu 75 722 22 32.

Serdecznie zapraszam

Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej nr 4: Agatowa, Błękitna, B. Krzywoustego, B. Śmiałego, Brzozowa, Cicha, Cmentarna, Działkowa, Esperantystów, Fabryczna, Fabryczna Os, Garbarska, Górnicza, Graniczna, Jagiellońska, Jasna, Jesienna, K. Odnowiciela, K. Wielkiego, Klasztorna, Kochanowskiego, Kolorowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Kwiatowa, Letnia, Łagodna, Łużycka, Miła, Miodowa, Oficerska, Papieża Jana Pawła II, Pastelowa, Pawia, Perłowa, Piramowicza, Plac Lompy, Plac Winiarskiego, Plater, Podwale, Pogodna, Reja, Rubinowa, Rzemieślnicza, Sąsiedzka, Słowackiego, Spokojna, Szafirowa, Szkolna, Szymanowskiego, Tęczowa, Wiejska, Willowa, Wiosenna, Wł. Hermana, Wł. Jagiełły, Wł. Łokietka, Wł. Warneńczyka, Wojska Polskiego, Wrocławska, Wrzosowa, Wspólna, Zgorzelecka, Zielona, Zimowa, Z. Starego.