Zostań wolontariuszem 26. Finału WOŚP

opublikowane: 6 lis 2017, 08:56 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 6 lis 2017, 08:59 ]
26. Finał WOŚP odbędzie się dnia 14/01/2018 roku. Sztab przyjął min. wiek wolontariusza - 16 lat. Natomiast jeśli wśród 15-latów są uczniowie, którzy są warci uwagi, tacy, którym można zaufać szczególnie pod względem bezpieczeństwa i otrzymają rekomendację nauczyciela wychowawcy to jak najbardziej mogą się również zgłosić. Termin zgłaszania wolontariuszy mija 30 listopada lub do wyczerpania miejsc.


Jak zostań wolontariuszem ?

W tym roku, żeby ułatwić kwestującym rejestrację i przekazywanie niezbędnych danych, wprowadzono nową formy zgłaszania się wolontariuszy.
- rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony wolontariusze.wosp.org.pl <https://wolontariusze.wosp.org.pl/>; i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z pozostaniem wolontariuszem.

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia przedstawiciel Sztabu skontaktuje się z kandydatem na wolontariusza aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętajcie, że każdy Sztab ma ograniczoną
liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone zostanie odrzucone.

opiekun SU B. Kwiecińska
Comments