Plany 2013/14


BIBLIOTEKA

Poniedziałek        830 – 1130

Wtorek                1145 – 1245

Środa                    1105 – 1235

Czwartek                915 – 1045

Piątek                    1045 – 1340


ŚWIETLICA

plan świetlicy

 PEDAGOG SZKOLNY

                Anna Kogut                           Agnieszka Tołwińska


 KOŁA ZAINTERESOWAŃ

nazwa koła

 nazwisko i imię nauczyciela

dla kogo

 dzień tygodnia

 godzina

nr sali

historyczno-europejskie

Wojtusik Elwira

IV-VI

środa

1335 – 1440

16 lub pracownia komputerowa

dziennikarskie

Kalinowska-Hanka Edyta

IV-VI

środa

1340 – 1425

pracownia komputerowa

przygotowanie do konkursów matematycznych

Soja Elżbieta

IV-VI

niektóre czwartki (przed konkursami)

1335 – 1420

18

 kółko nauki gry na instrumencie

 Jarosław Mleczak
 IV-VI czwartek
piątek
 13.30-14.30
12.40-14.25
 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

z jakiego przedmiotu

 nazwisko i imię nauczyciela

dla kogo

 dzień tygodnia

 godzina

nr sali

e. wczesnoszkolna

Trojanowska Danuta

Ia, Ib

poniedziałek

1240 – 1324

5

e. wczesnoszkolna

Fenczyszyn Elżbieta

IIb

wtorek

1145 – 1230

10

e. wczesnoszkolna

Fenczyszyn Elżbieta

IIIa, IIIb

środa

1240 – 1325

10

e. wczesnoszkolna

Kalinowska-Hanka Edyta

Ic

piątek

1145 – 1230

5

e. wczesnoszkolna

Bućko Wioletta

IIIc

poniedziałek

1240 – 1325

5

e. wczesnoszkolna

Pietras Krystyna

IIb, IIc

poniedziałek

1240 – 1325

9

j. polski

Szwałko Anna

Va, Vb, Vc

czwartek

1335 – 1420

12

j. polski

Baczyńska-Smyczek Beata

IVa, IVb, IVc

czwartek

 

14

matematyka

Tomczyk Marzena

IVa, IVb, IVc

piątek

1240 – 1325

18

matematyka

Soja Elżbieta

Va, Vb, Vc

wtorek

1335 – 1420

18

trening przed sprawdzianem szóstoklasisty

Szwałko Anna

Baczyńska-Smyczek Beata

Tomczyk Marzena

Soja Elżbieta

VIa, VIb, VIc

wtorek

1240 – 1325

3,

15,

17,

18

PLAN TERAPII PEDAGOGICZNEJ

 Nazwisko i imię nauczyciela

 klasa

 Dzień tygodnia

 Godzina

nr sali

 Trojanowska Danuta

IVa, IVb

poniedziałek

1335 - 1435

5

 Wojtusik Elwira

VIa

poniedziałek

1335 - 1435

16

Wojtusik Elwira

VIc

czwartek

1335 - 1435

16

Wergieluk Katarzyna

IVc

środa

1240 – 1340

1

Wergieluk Katarzyna

terapia ind.

poniedziałek

1240 – 1340

 

Boniarczyk Monika

Vb

poniedziałek

1335 - 1435

19

Boniarczyk Monika

VIc

poniedziałek

1240 – 1325

19

Boniarczyk Monika

VIc

co drugi piątek

1050 – 1120

1

Tołwińska Agnieszka

IIIb

poniedziałek

1145 - 1245

gab. terapii

Tołwińska Agnieszka

IVb

poniedziałek

1245 - 1345

gab. terapii

Tołwińska Agnieszka

Ia

wtorek

1145 - 1245

1

Tołwińska Agnieszka

ind.

wtorek

1245 - 1325

gab. terapii

Tołwińska Agnieszka

Va

środa

1330 - 1430

3

Tołwińska Agnieszka

IIIa, IIIc

czwartek

1145 - 1245

gab. terapii

Tołwińska Agnieszka

VIb

czwartek

1245 - 1345

1

Tołwińska Agnieszka

IIa, IIb, IIc

piątek

1145 - 1245

gab. terapii

Tołwińska Agnieszka

VIa, VIb

piątek

1245 – 1345

gab. terapii

Kogut Anna

terapia ind.

czwartek

1335 – 1420

3

Kogut Anna

terapia ind.

czwartek

950 – 1035

3

Kogut Anna

Va

środa

1335 – 1420

3

Kogut Anna

Vc

poniedziałek

1335 – 1420

3

GIMNASTYKA KOREKCYJNA


Comments