Apele porządkowe Samorządu Uczniowskiego

opublikowane: 18 gru 2013, 09:37 przez SP 4 Lubań
W listopadzie i grudniu odbyły się kolejne apele porządkowe, do których włączone zostały klasy I, II i III. Przypomniano społeczności uczniowskiej o konieczności wychodzenia na dwór z kurtkami, sprawdzania – czy na pewno mamy swoją kurtkę, prawidłowym reagowaniu na pierwszy dzwonek.

Klasy młodsze mają popracować nad swoim zachowaniem w czasie przerw – nie krzyczeć i nie biegać oraz noszą obowiązkowo mundurki i nie wspinają się na poręcze.

Na apelach rozstrzygnięto konkurs Halloween oraz podziękowano za udział w akcji „Szlachetna Paczka”.

Jak zawsze nagrodzono osoby wyróżniające się w zachowaniu i zaangażowaniu w życiu szkoły i klasy. Upominki otrzymali również uczniowie, którzy cały rok sumiennie oszczędzali w SKO.

Osoby wyróżnione za miesiąc październik, które otrzymały tytuł „Najlepszego z najlepszych” to: Oliwia Szymańska, Barbara Hamielec, Hubert Hnatejko, Hanna Woźniak, Maja Kowalewska, Piotr Wojtusik, Jakub Skraba, Anna Klatka, Karol Gut, Milena Galińska, Mateusz Tomczyk, Adriana Kornacewicz, Natalia Kuśnierz, Oliwia Kłobut, Marlena Mandżejewska, Maja Trefler, Oliwia Marona, Paulina Furmaniak, Natalia Furmaniak, Berenika Piaśnik, Kornelia Posmyk, Miłosz Czerwonka, Klaudia Solecka, Jakub Nnoli, Martyna Mazur, Wiktoria Łępa, Julia Kazan, Aleksandra Dzikowska, Oliwia Rolik, Aleksandra Boabak, Julia Iwińska i Dominkia Czapor.

Tytuł „Uczciwego ucznia” w miesiącu październiku zdobyli: Jakub Mastyka, Sajmon Siwak, Marcin Morawski i Klaudiusz Lejko.

Osoby wyróżnione za miesiąc listopad, które otrzymały tytuł „Najlepszego z najlepszych” to: Klaudia Barszczyk, Kacper Danielewski, Iga Krasowska, Igor Trusiewicz, Marzena Wieczorek, Katarzyna Szkudlarek, Jakub Kozaczuk, Aleksandra Prizel, Maja Trefler, Marlena Mandżejewska, Nadia Wilbik, Kacper Małysza, Izabela Kogiel, Maciej Stępień, Olgierd Gąsiorek, Nikola Mikołajczyk, Paula Dinsber, Izabela kogiel, Maciej Stępień, Hanna Medyńska, Ida Wszoła, Berenika Piaśnik, Kornelia Posmyk, Radek Komsa, Klaudia Solecka, Jakub Nnoli, Daria Szymańska, Julia Hryniewiecka, Maciej Rękowski, Dorota Dominików, Nikola Kędzierska, Agata panicz, Aleksandra Bobak, Julia Iwińska, Kamila Szczęch i Klaudiusz Lejko.

Tytuł „Uczciwego ucznia” w miesiącu listopadzie zdobył: Adam Ośmiałowski.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie SU