Apel porządkowy

opublikowane: 20 maj 2014, 11:46 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 21 maj 2014, 09:02 ]
9 kwietnia odbył się kolejny apel porządkowy, na którym przypomniano kulturalne zasady ustawiania się po dzwonku i powitania w klasie. Drugim tematem była konieczność przestrzegania bezpieczeństwa podczas przerw. Uczniom zwrócono uwagę na odpowiednie zachowanie w toalecie i nie wrzucanie do toalety papieru w całych rolkach.

Na apelu wręczono nagrody i dyplomy za Turniej Giga-Mózgów, konkurs orgiami, Powiatowy Konkurs Plastyczny „Tu jest moje miejsce”. Jak co miesiąc wręczono nagrody uczniom wzorowym. Wśród nich znaleźli się: Maja Miecznikowska, Wiktor Wyszatycki, Konrad Tumielewicz, Karolina Szłabowicz, Piotr Wojtusik, Szymon Łuczko, Iga Czarniecka, Katarzyna Kładnik, Jakub Solej, Alicja

Ostrowska, Magdalena Keskin, Kinga Kiszkurno, Mateusz Tomczyk, Karolina Klimaszewska, Maciej Cieśla, Maja Trefler, Julia Podczasza, Weronika Wieczorek, Hanna Medyńska, Nikola Szmajdzińska, Bernika Piaśnik, Martyna Ren, Diana Dudzińska, Karolina Kabata, Wiktoria Majczak, Dorota Dominików, Patrycja Petrów, Klaudia Sowa, Nikola Kędzierska, Hanna Hamielec, Michał Nnoli, Hanna Holumi, Samuel Podczasik.

Tytułu Uczciwego Ucznia uzyskali: Paweł Miłkowski, Nikola Mścisz, Damian Walaszczyk, Kacper Twardowski, Kamil Szatanik, Agata Pazicz, Nikola Kędzierska, Oliwia Rolik.