Sukcesy 2010/11‎ > ‎

NASI NAJLEPSI UCZNIOWIE W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2010/2011

opublikowane: 8 paź 2011, 08:45 przez SP 4 Lubań

KLASA 1 a

1.      Białkowska Anna                       7.  Mazur Gracjan

2.      Furmaniak Natalia                     8.  Sieliłło Damian

3.      Furmaniak Paulina                    9.  Stępień Maciej

4.      Kogiel Izabela                         10.Szmajdzińska Nikola

5.      Kołodzińska Kornelia               11. Wąsowicz Wiktoria

6.      Kulińska Alicja                         12. Wszoła Ida

 KLASA 1 a

1.     Łapińska Aleksandra

2.     Mścisz Nikola

3.     Posmyk Kornelia

4.     Piaśnik Berenika

5.     Stachurska Victoria

6.     Szpak Alicja

 KLASA 1 c

1.   Czerwonka Miłosz                          7. Ren Martyna

2.   Janik Oliwia                                     8. Rudion Jakub

3.   Jarosz Mateusz                               9. Solecka Klaudia

4.   Kaleta Aleksandra                        10. Strzelecki Patryk

5.   Kliszcz Emilia                                 11. Teodorowski Gabriel

6.   Kotlarek Nikola

KLASA 2a

1.   Cepuchowicz Jakub                   7. Piotrowicz Maja

2.   Halczuk Martyna                       8. Szłabowicz Marcelina

3.   Kabata Karolina                         9. Śmirski Jakub

4.   Mazur Martyna

5.   Michalska Joanna

6.   Nnoli  Jakub

 

KLASA 2b

1.   Dereczenik Miriam                   7. Łępa Wiktoria

2.   Djabri Inez                                  8. Pipior Paulina

3.   Hryniewiecka Julia                    9. Piskorski Patryk

4.   Kaszuba Nikola                         10. Rękowski Maciej

5.   Kozak Anna                               11. Stabryn Jakub

6.   Lewkowski Konrad                  12. Szymańska Daria

 KLASA 2c

1.   Demjanowicz Natalia               9.Maras  Bartosz

2.   Dominików Dorota

3.   Kazan Julia

4.   Krymowska Nikola

5.   Kurczewska Sara

6.   Reliszka Mateusz

7.   Szkudlarek Anna

8.   Wrześniewski Karol

 KLASA 3a

1.   Andruchów Żaneta

2.   Dzikowska Aleksandra

3.   Lesiewicz Radosław

4.   Pawłowicz Klaudia

5.   Skrobek Marika

6.   Sowa Klaudia

 KLASA 3b

1.   Boczej Oliwia

2.   Bobak Aleksandra

3.   Iwińska Julia

4.   Nnoli Michał

5.   Przekop Radosław

KLASA 3c

1.   Hanka Adam                              9. Skrobek Wiktoria

2.   Holumi Hanna                          10. Suwalska Agata

3.   Jaskot Jakub                             11. Tołwiński Filip

4.   Kaleta Aleksander

5.   Koniecko Anna

6.   Lejko Klaudiusz

7.   Podczasik Samuel

8.   Siwak Sajmon

 

ŚREDNIA OCEN POWYŻEJ 4,75 ORAZ BARDZO DOBRE LUB WZOROWE ZACHOWANIE

w klasach IV-VI

 

KLASA IV A

Aleksandra Kiosewska

Laura Kulczycka

Kornelia Mazur

Nikola Sierczyńska

Kornelia Wyrzykowska

 

KLASA IV B

Patrycja Bernat

Gabriela Kopciuch

Michał Masełko

Anna Mazur

 

KLASA IV C

Marika Bokszyc

Jakub Fortuna

Magdalena Hutnik

Michał Karnaś

Kinga Kotlarek

Łukasz Kurant

Gabriela Lubas

Kornelia Minkiewicz

Jakub Misztal

Filip Nuzban

Wiktoria Rudek

Aleksander Szczudrawa

Jakub Wiśniewski

KLASA VA

Kamil Andrzejewski

Magdalena Czech

Paulina Juncewicz

Łukasz Klatka

Radosław Komsa

Wiktoria Kowalska

Konrad Pelak

Małgorzata Połomska

Michał Połomski

Kacper Ruściński

Dominika Węgrzyn

Seweryn Woźniak

Emilian Zawada

 

KLASA VB

Aleksandra Lesiewicz

Patryk Lewkowski

Sara Szalewska

Mateusz Usyk

 

KLASA V C

Marcin Gamalczyk

Julia Janeczek

Jakub Reliszka

Dominik Szpila

KLASA VI A

Natalia Gęślak

Wiktoria Lewicka

Wojciech Serewis

 

KLASA VI B

Klaudia Dziura

Magdalena Garula

Marcelina Kadłubowska

Angelika Mandżejewska

Agata Świderek

Wiktoria Urjasz

Magdalena Żmijska

 

KLASA VI C

Krystian Kania

Aleksandra Kin

Karolina Sobotko

Leon Suszyński

Anna Świerk

Comments