Sukcesy 2010/11‎ > ‎

VII finał edycji Lubańskiej Szkolnej Ligii Zdolnych

opublikowane: 8 paź 2011, 08:50 przez SP 4 Lubań
Dnia 09.03.2011r., w Szkole Podstawowej nr 3 w Lubaniu, odbył się VII finał  edycji Lubańskiej Szkolnej Ligii Zdolnych - część polonistyczna. W spotkaniu wzięli udział najlepsi uczniowie z klas czwartych, piątych i szóstych  z całego Lubania. Łącznie  naszą szkołę reprezentowało sześć osób. Prezentowali swoje umiejętności odpowiadając na dość trudne pytania. Uczniowie musieli wykazać się zarówno wiedzą jak i spostrzegawczością, bowiem pytania były dość podchwytliwe i wymagały skupienia. Każdy z uczestników nie mógł doczekać się ogłoszenia wyników. Wszystkim zależało na wygranej, ale wiedzieli, że musi wygrać najlepszy. Nauczyciele nagrodzili wszystkich pozytywnymi słowami uznania. Wyniki ogłoszone zostały parę dni po napisaniu sprawdzianu konkursowego. Powody do radości były podwójne !!!!!

Nasze czwartoklasistki pięknie się zaprezentowały!!! Znalazły się w ścisłej czołówce!!!

Laureatką I miejsca została Nikola Sierczyńska z klasy IV a,

zaszczytne II miejsce zajęła Patrycja Bernat z klasy IVb

WSZYSTKIM  FINALISTOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!