Mikołajki

opublikowane: 14 gru 2011, 10:22 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 15 gru 2011, 07:02 ]
Dzień 6 grudnia jest szczególnym dniem dla najmłodszych uczniów społeczności szkolnej. Co roku o tej porze dzieci (te grzeczne i te mniej) wypatrują Świętego Mikołaja. Czas oczekiwania umilili nam uczniowie ze świetlicy szkolnej, którzy przygotowali dla nas zabawne występy. Odwiedziły nas m.in. krasnale (wysłannicy Mikołaja), podziwialiśmy świąteczny taniec „Jingle bell rock”, wysłuchaliśmy piosenek, skeczy, itp.
Punktem kulminacyjnym była oczywiście wizyta Mikołaja, który ze względu na aurę pogodową przybył do nas na hulajnodzeJ, gdy nie ma śniegu podróż saniami jest niemożliwa… Słyszał on z dala wesołe piosenki i występy wobec czego wiedział, że nasza szkoła jest miejscem, które koniecznie musi odwiedzić, w którym są na pewno grzeczne dzieci. Uradowane buzie wszystkich pociech potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i czekają na to co im przyniósł. Na pożegnanie Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom paczki ze słodkościami.