Szlachetna paczka 2013

Wybraliśmy rodzinę, dla której zrobimy szlachetną Paczkę

Pani Karolina (27 lat) samotnie wychowuje czwórkę dzieci: Aleksandra (5 lat), Marka (3 lata), Damiana (2 lata) i Patryka (1 rok). Razem z dziećmi mieszka u swojej mamy - Pani Eweliny (57 lat). Pani Karolina nie pracuje, ponieważ sama zajmuje się dziećmi. Tylko jedno z nich chodzi do przedszkola. Pani Karolina mieszka w jednym pokoju z czwórką dzieci. Dochodem rodziny Pani Karoliny jest stypendium socjalne oraz zasiłek rodzinny. Jako najważniejsze potrzeby Pani Karolina wymienia żywność trwałą, środki czystości oraz szafę. Obecnie mają niewielką komodę i brakuje jej miejsca na pomieszczenie wszystkich ubrań, które obecnie mają swoje miejsce na podłodze.

Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione

Żywność trwała:

herbata, ryż, kasza, makaron, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne i rybne, warzywa w puszkach, kakao, płatki śniadaniowe, mleko w kartonie,  pasztety w puszkach, przyprawy, słodycze, kisiele, budynie.

Środki czystości

płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, proszek do prania, płyn do płukania, pasta do zębów, mydło, szczoteczki do zębów, szampon do włosów, chusteczki nawilżane, żele pod prysznic, papier toaletowy.

Artykuły dziecięce: Pampersy rozmiar 5

Artykuły papiernicze:

Kredki, bloki, plastelina, farbki, wycinanki, nożyczki.

Wyposażenie mieszkania:

kołdra, poduszka, pościel, ręczniki, zabawki,  Rodzina bardzo potrzebuje szafę.

Szczególne upominki:

Dzieci ucieszą się z klocków i samochodzików. Pani Karolina marzy o perfumie, lubi słodkie zapachy.

Ubrania: potrzebne są również ubrania dla chłopców (prosimy jednak by były nowe albo w bardzo dobrym stanie).

Zbiórkę potrzebnych rzeczy prowadzimy do 4 grudnia