VII Międzynarodowe Igrzyska Osób Niepełnosprawnych

opublikowane: 26 cze 2012, 09:10 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 27 cze 2012, 08:29 ]
Dnia 20 czerwca 2012 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w VII Międzynarodowych Igrzyskach Osób Niepełnosprawnych, które rozgrywane były na naszym szkolnym Orliku. Po uroczystym powitaniu i otwarciu imprezy chłopcy i dziewczęta z klasy V A integrowali się z osobami niepełnosprawnymi podczas wspólnych gier i zabaw oraz rozmów.

Młodzież z naszej szkoły wzięła udział w konkurencjach sportowych zajmując w nich czołowe miejsca. I tak:

→ Mateusz Puzio zajął I miejsce w strzelaniu goli kijem hokejowym do bramki

→ Łukasz Ćwiertnia zajął I miejsce w strzelaniu do bramki, II  miejsce w tej samej dyscyplinie zajął Mateusz Duszyński

→ Korneliusz Wyłoga zajął II miejsce w skokach na skakance na czas

→ Michał Konopski zajął II miejsce w konkursie zapamiętywania przedmiotów

Miłą niespodzianką był poczęstunek – pączek, herbata, kiełbaska z grilla i bigos - wszystkim zawodnikom bardzo smakowały. Świetnie bawiliśmy się również chustą integracyjną. Uwieńczeniem tego radosnego dnia było nagrodzenie medalami wszystkich uczestników igrzysk.

Dziękujemy bardzo za wspólną zabawę oraz wspaniale spędzony czas.

Klasa VA z wychowawcą panią Elwirą Wojtusik