Dzień Mamy w naszej szkole

opublikowane: 16 cze 2014, 10:19 przez SP 4 Lubań   [ zaktualizowane 2 lip 2014, 12:14 ]
26 maja, wraz z uczniami klasy 2.a, gościliśmy w szkole nasze KOCHANE MAMY. Wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami przygotowaliśmy przedstawienie z okazji Dnia Matki, w którym każdy z nas mógł się zaprezentować. Były inscenizacje, skecze, wiersze, piosenki, a także pokaz tańca i gry na flażoletach. W trakcie spotkania zachęciliśmy naszych gości do wspólnej zabawy przy tańcu integracyjnym „Orzeszek”. Na koniec wręczyliśmy własnoręcznie wykonane upominki, a zadaniem każdej mamy było wyszukanie własnego portretu, wykonanego przez swoje dziecko. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a finałowa piosenka pt. „Jesteś mamą” dostarczyła wielu wzruszeń.

Uczniowie klasy 1c. z panią Edytą J